• Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

© 2019 by renovace-piskovani

Informace

 

PŘÍJEM ZAKÁZKY

Zakázka je přijata na adrese Nádražní 152, 440 01 Peruc - Telce, po předchozí dohodě se zákazníkem lze předat jinde. Během přijetí zakázky jsou projednány detaily zakázky a tyto jsou sepsány do zakázkového listu jehož kopii obdrží zákazník jako potvrzení.  Případnou změnu lze projednat telefonicky . Změna v rozsahu zakázky bude přijata pouze v případě kdy práce na zakázce ještě nezapočala. Zákazník musí zhodnotit  a sdělit případná rizika poškození a zabezpečit předmět zakázky tak aby nedošlo k poškození (týká se zejména motorů-zaslepení sání a výfuku motoru, ložisek apod.)

VÝDEJ ZAKÁZKY

Vyhotovení zakázky je zákazníkovi oznámeno formou SMS, e-mailu nebo telefonicky. Termín a čas vyzvednutí zakázky je třeba vždy předem projednat. Zakázky je nutno vyzvedávat v dohodnutém termínu. Zakázku si musí zákazník prohlédnout při jejím vyzvednutí a vyjádřit se k jejímu stavu, jelikož na pozdější reklamace nelze brát zřetel. RENOVACE-PÍSKOVÁNÍ neručí při povrchové úpravě starých, značně poškozených nebo výrazně opotřebených věcí, s větší mírou nebezpečí zdaření se vyhotovení díla, i přesto, že zákazník na tom trvá, za úspěšný konečný výsledek a riziko této práce nese v plné míře zákazník, kterému to tímto dáváme na vědomí.

 

CENA

Předběžná cena za vyhotovení zakázky je zákazníkovi ve většině případů sdělena při přijetí zakázky. Cena je stanovena individuálně dle typu zakázky, rozsahu práce a náročnosti. Konečná cena se může lišit až o +-20% v závislosti na náročnosti zakázky. V případě rozsáhlé zakázky může být od zákazníka požadována záloha před zpracováním zakázky. Složená záloha je odečtena z konečné ceny.  Požadavek na zálohu je zákazníkovi sdělen předběžně před potvrzením přijetí zakázky. Konečná cena je zákazníkovi sdělena při vyzvednutí zakázky. Pro přesné určení ceny prosíme o zaslání fotografií na náš e-mail.

DOPRAVA

Zákazník si zajišťuje vlastní dopravu v případě přijetí a vyzvednutí zakázky. Po předchozí dohodě lze zajistit přepravu za cenu 5 Kč/km.  V případě přepravy přepravní společností doporučujeme společnost GEIS ,která zajišťuje jak balíkovou, tak paletovou přepravu. Objednávku přepravy lze uskutečnit ZDE. Po vyhotovení zabalíme zakázku dle svého uvážení tak aby byla dobře zabezpečena pro přepravu. Náklady na přepravu přepravní společností hradí zákazník.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ, GDPR

Vypsáním a odesláním různých formulářů typu (poptávka, objednávka, apod.) uvedených na těchto webových stránkách, ve kterých uvádíte své osobní údaje (jméno, kontakty, apod.) , dáváte v rámci nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, tzv. GDPR jako jejich poskytovatel zároveň dobrovolný souhlas s jejich zpracováním pro potřeby dodavatele zboží nebo služeb, včetně jejich sdílení subjekty v rámci firmy Petr Matula, renovace-piskovani, IČ:88186458 která se tímto zavazuje a zodpovídá za to, že tyto předmětné údaje nebudou zneužity.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now